Co się nosi?

17693_358793717657572_578009506894570668_nWitajcie! Ten wpis poświęcam dziś włosom i pokażę Wam co nosić , a czego nie, w sezonie wiosna/lato 2016.
Media donoszą od dłuższego czasu co dziś jest „trendy” , specjaliści jednogłośnie wyznaczają Nam drogę na ten sezon, zobaczmy więc co i jak wygląda.
Co tu dużo mówić , prostota i natura znów Nas dopada. Styliści mówią , iż noszenie się na „naturalne” jest . . . naturalne ? taaak.
Nie zmienia to faktu , że w tym roku mamy przeskok z lekkich , czesanym wiatrem lub prostych cięć i naturalnych kolorów (farbujemy tak żeby nie było widać,że włosy są pofarbowane) , do awangardowych kolorów , geometrycznych , mocnych cięć.
Ze skrajności w skrajność jak widać , wybieramy albo lekkie, zgodne z naturą cięcia lub proste lecz mocno kolorowe fryzury , które zachwala w TVN pan Schmidt i Brzozowski.
Modne w tym sezonie są tzw. Lob’y (Long Bob) czyli nic innego jak przedłużony Bob. Z grzywką , bez niej , na prostych czy pokręconych włosach, lob robi znów furorę i kochają go gwiazdy show biznesu.
Nie modne natomiast jest zmienianie ludzkiej natury ! więc co proste ma pozostać proste , a kręcone tylko mocnej podkręcamy kosmetykami. Żadnej przesady i sztuczności , również bez tapirów i baranków – kalafiorom mówimy NIE na głowie.
Do mody wracają grzywki pod każdą postacią, i te przy czole (idealne do prostych cięć) i te skośne , lekkie oraz proste.
Lubisz ozdoby do włosów?? Jesteś modna. Postaw na klamry , kwiaty , spinki , wstążki , duże ozdoby-biżuteria – to gorący hit!
Warkocze i plecionki dalej są na topie.
Do mody w tym sezonie wraca również rudość , ale uwaga! nie ta marchewkowa tylko miedź , jeśli lubisz rude włosy – musisz ją mieć !
Jeśli stawiasz na odwagę i lubisz kolory to koniecznie turkus , fiolet , granat, róż !
Zapomnij o Ombre , Sombre itp. koloryzacjach , postaw na jasne włosy , w naturalnym tonie – precz z bielą i szarością.
A co u panów na ten sezon ??
Gładko zaczesane do tyłu , z przedziałkiem , dłuższe wystrzępione włosy – niby uczesane z niedbałością , ale jednak elegancko. Grzywy na oczach mile widziane. Styl militarny czyli „na żołnierza” będzie górował w okresie letnim.