Metamorfoza Sandry

Zapraszam na metamorfozę z uroczą modelką Sandrą 🙂
img_8701k-tile

Zdecydowałyśmy się na makijaż z mocnej podkreślonym okiem w naturalnych kolorach a cera jest rozświetlona i odpowiednio wykonturowana.
Bardzo ważne jest przygotowanie cery. Zaczynam od nałożenia bazy nawilżającej na całą twarz. Pod okiem wklepuję odrobinę bazy rozświetlającej. Na bazę nakładam lekki podkład nawilżający i dokładnie rozprowadzam wklepując uzyskuję efekt zdrowo wyglądającej cery. Na obszar wokół oczu nakładam korektor rozprowadzając go nieco dalej by połączył się z podkładem. Twarz konturuję na mokro i rozcieram granice wilgotną gąbeczką. Mimo, że jest to makijaż rozświetlający to nie rezygnuję z pudru. Używam drobno zmielonego pudru no-colour na całą twarz w niewielkiej ilości oraz pudru rozświetlającego. Konturuję twarz na sucho chłodnym odcieniem brązu, następnie dla złagodzenia rysów twarzy i ocieplenia kolorytu nakładam ciepły brąz na policzki, skronie, czoło, nos i boki twarzy. Nie zapominam o różu który nada świeżości i rozświetlaczu w szampańskim odcieniu.
Do makijażu oczu użyłam średnich oraz ciemnych brązów, rozświetlacza, błyszczącego brązowego cienia,  czarnej kredki, eyelinera i oczywiście kępek rzęs które optycznie unoszą oko. Staram się dokładnie rozetrzeć granice między nakładanymi cieniami. Brwi podkreślam farbką oraz cieniem. A na ustach ląduje pomadka w odcieniu nude, by nie odciągała uwagi od oczu 😉 Na dole znajdziesz spis wszystkich użytych kosmetyków.

img_8712strona

img_8726strona

img_8717strona

img_8702strona

Spis użytych kosmetyków:

twarz:
baza makeup atelier paris, mac strobe cream
podkład bourjois healthy mix
korektor holika holika
konturowanie na mokro :korektory l.a.girl hd pro conceal
konturowanie na sucho: paleta smashbox trio
puder rcma no color powder, inglot hd
rozświetlacz my secret
róż inglot
oczy:
cienie inglot i too faced chocolate bar (semi sweet)
eyeliner kryolan cake liner
kredka czarna zoeva
rzęsy ardell kępki
brwi: farbki i cienie inglot
usta: szminka essence
Makijaż wykonany przez Jolantę Miś